0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lenf Drenaj

Lenf Drenaj Nedir?

Vücuda basınç masajı yapan cihazlar ile birlikte vücutta bulunan lenf noktalarından başlayarak, basınçlı uyarılar yapar. Ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapi yöntemidir. Vücutta bulunan lenfatik ve venöz dolaşımı hızlandırılarak damarlar arasında birikmiş olan toksiklerin atılması sağlanır. Ödemin atılmasında, selülitelerin giderilmesinde ve bölgesel zayıflama tedavileri içerisinde yardımcı bir yöntemdir. Selülitin en belirgin sebebi dolaşım bozukluğudur. Dolayısıyla lenf drenaj ile birlikte bu sorun giderilir.

Lenf Drenaj Nasıl Yapılır?

Lenf drenaj uygulama gereği tüm vücudu saran bir tedavidir. Öncelikle hastaya ayak, bacak ve karın bölgesini tamamen saran özel bir kıyafet giydirilir. Lenf drenaj farklı programlar içeren bir cihazdır dolayısıyla kişiye uygun olan program seçilir. İşlem esnasında hissedilen basınç rahatlatıcı etki yaratır. Uygulama seans sayılarında herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca bol sıvı tüketimi önerilir.

Karboksiterapi
BENZER TEDAVİLER
Karboksiterapi
Karboksiterapi karbondioksit gazının tedavi amaçlı deri altına enjekte edilerek bölgesel metabolizmanın hızlandırılması amacı ile uygulanan tedavi yöntemidir.

Lenf Drenaj Avantajları

Lenf drenaj tedavisini rahatsızlık duyduğunuz birçok problemden ötürü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ağrısız olan bu yöntemle selülit ve kilo problemlerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli nedenlerden oluşan ve özellikle kilo almanızla artan ödemlerinizin yok olmasını sağlar. Uzmanlarımız tarafından rahatlıkla lenf drenaj tedavisi güvenli bir şekilde uygulanır.

Lenf Drenaj Yaptıranların Yorumları

Lenf drenaj uygulaması ağrılı mıdır?: Lenf drenaj uygulaması rahatlatıcı masaj etkisine sahiptir herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmez. Hastanın konforu sağlanır. Güvenli ve rahat bir tedavidir. İşlem bittikten sonra günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

Lenf drenaj tedavisinin etkileri nelerdir?: Biriken toksiklerin atılmasını sağlar, Selülit ve kilo problemlerini giderir. Ödem ve şişmeleri azaltır. Kan dolaşım bozukluğunun düzelmesine yarımcı olur, Rahatlamak ve vücut ağrılarından kurtulmak isteyenlere harika etkiler sunmaktadır.

Lenf Drenaj Fiyatları

Lenf drenaj tedavisi son derece rahat bir tedavi olup kişiye yapılacak olan seans sayısına göre fiyat bilgisi değişmektedir. Daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir randevu alabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lenf Drenaj Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×