0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lipo Lazer

Lipo Lazer Nedir?

Lipo lazer işlemi vücutta bulunan doğal yağ yakma mekanizmasını harekete geçirerek tek seansta bile önemli ölçüde incelme sağlar. Vücuttan eritilen yağ doğal lenf boşaltması sayesinde bedenden atılır.  Hareketsiz bir yaşantı, sağlıksız beslenme, uykusuz geçen geceler bunların hepsi üst üste gelince yapılan spor ve diyetin pek bir etkisi olmuyor. Kadın ve erkek gözetmeksizin bu gibi durumlarda bölgesel yağlanma artıyor.   Lipo lazer bölgesel incelme ve vücut şekillendirme için alternatif bir yöntemdir.

Lipo Lazer Nasıl Yapılır?

Öncelikle vücutta bölgesel yağlanma olan yerler işaretlenir. Daha sonra lazer ışının çıkarttığı lazer ısı enerjisinden hastanın etkilenmemesi için tedavi edilecek olan bölgeye bölgesel uyuşturma işlemi yapılır. Daha sonra yağ birikimi olan bölgede lazer atışı yapılarak yağ hücreleri parçalanır. Uygulama bittikten sonra hasta günlük hayatına rahatça geri dönebilmektedir. Hastaların lipo lazer işleminden sonra spor yapmasına ve gıda alımına dikkat etmesi gerekir. Güvenle uygulamalı olan bu yöntem cerrahi bir işlem değildir.

Elektroterapi
BENZER TEDAVİLER
Elektroterapi
Bölgesel incelme ve selülit tedavileri içerisinde kullanılan Elektroterapi yağ kaybı ve vücut şekillendirme etkisiyle oldukça başarılı sonuçlar veren yöntemdir.

Lipo Lazer Avantajları

Lipo lazer işlemi kişinin rahatsız olduğu şekilsiz vücut hatlarını daha kıvrımlı ve daha güzel bir hale getirmek için bu yöntemi tercih etmektedir. Sizin de kilo alıp verme, doğum sonrası ya da yaşa bağlı olarak artan yağlanma probleminizi lipo lazer yöntemi ile birlikte yok edebilirisiniz. Artık istenilen vücut hatlarına sahip olmak o kadar zor değil.  Lipo lazer işleminin size uygun olup olmadığını öğrenmek ve sorularınız için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Lipo Lazer Yaptıranların Yorumları

Lipo Lazer Ağrılı mıdır?: Etkili vücut şekillendirme yöntemi olan lipo lazer işlemi ağrısızdır. Birden fazla bölgeye aynı anda işlem yapılabilir. Hastanın konforu sağlanır.

Lipo Lazer Sonuçları Kalıcı mıdır?: Lipo lazer işleminden sonra hasta günlük hayatına rahatlıkla döner. Artık diyet ve spor yapmam düşüncesi tamamen yanlıştır. Ağır yağlı yiyeceklerden uzak durup bol sıvı tüketimi yapıldığı takdirde yapılan lipo lazer işleminin kalıcılığı artar. Hastanın durumuna göre seans sayısı değişir.

Lipo Lazer Fiyatları

Lipo lazer işlemi uygulanan bölge sayısı ve yağ miktarına göre değişiklik gösterir. Net bir fiyat öğrenmek için ön muayene için sizleri polikliniğimize davet ediyoruz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lipo Lazer Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×