0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
LPG Vakum Terapi

LPG Vakum Nedir?

LPG bölgesel yağlar ve selülitlerin tedavisinde destek amaçlı kullanılan bir yöntemdir. Cerrahi bir yöntem olmadığı için sıklıkla tercih edilir. LPG vakum kendine özel döner başlıkları ile birlikte vücuda bağ dokusu masajı yaparak kolajen lifleri arttırır. Kozmetik ürünlerin ve diyetin bittiği yerde LPG vakum devreye girerek büyük ölçüde yarar sağlıyor.

LPG Vakum Nasıl Yapılır?

Problemin farklılığına göre belirli aralıklarla hastaya tedavi yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 35 dakikadır. İşlem sırasında hastaya özel uygulama çorabı giydirilir. Genellikle ağrısız bir uygulama olduğundan kişide rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. Özellikle bölgesel incelme işlemlerinde kullanılan popüler bir cihazdır. İşlem bittikten sonra duruma göre hastaya birkaç seans daha uygulama yapılabilir.

Lipo Lazer
BENZER TEDAVİLER
Lipo Lazer
Lipo Lazer işlemi vücutta bulunan doğal yağ yakma mekanizmasını harekete geçirerek tek seansta bile önemli ölçüde incelme sağlayan bir tedavi yöntemidir.

LPG Vakum Avantajları

Sizde eğer sarkık kol altlarından, selülitlerden ve bölgesel yağlanmalardan şikâyetçiyseniz bizlere gelebilir LPG tedavisini deneyebilirsiniz. Gözle görülür sonuçlar elde ederek sahip olduğunuz bu kötü görünümden kurtulmanız mümkün. Daha sıkı bir cilde sahip olmak artık daha kolay. LPG vakum tedavisiyle kötü ve rahatsız edici bu durumlardan kurtularak günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

LPG Vakum Yaptıranların Yorumları

LPG vakumun etkileri nelerdir?: Gergin ve sıkı bir karına sahip olma, Sarkık kol altlarını sıkılaştırma, Selülit ve ciltte portakal görünümünü giderme, Bedensel daralma sağlama bel çevresinde oluşan yağların incelmesini sağlama, Vakumlanan dokuda kan ve lenf dolaşımının hızlanmasını sağlama, Bölgesel yağlanmaları gidermede etkileri vardır.

LPG vakum kimlere uygulanmaz?: Hamilelere, yeni doğum yapanlara ve kılcal damar rahatsızlığı olanlara LPG vakum tedavisi önerilmemektedir.

LPG vakum işlemi ağrılı mıdır?: LPG vakum işlemi öncesinde hastaya uygulama çorabı giydirilir. Herhangi bir ağrı ya da acı söz konusu değildir. Daha çok masaj işlemi olduğundan hasta rahat bir şekilde bu tedaviyi geçirir.

LPG Vakum Fiyatları

LPG vakum işlemi kişiye uygulanacak olan seans sayısına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi almak için polikliniğimizi arayabilir ya da bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
LPG Vakum Terapi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×