0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Mavi Peeling

Mavi Peeling Nedir?

Peeling işlemi cildin hasarlı olan en üst tabakasını soyma işlemidir. Mavi peeling özellikle kronik güneş hasarının ciltte yol açtığı leke kırışıklık gibi sorunlar için ideal bir yöntemdir. Bu peeling işlemi sarkmış deriyi toplamaz ama toparlanmış cilde uygulandığında en iyi sonuçları vermektedir. Mavi peeling işlemi kimyasal peelingin bir türü olup orta derece cilt soymalarında çok etkilidir.

Mavi Peeling Nasıl Yapılır?

Öncelikle cilt, peeling öncesi güzelce temizlenir. Daha sonra hastaya özel olarak hazırlanan mavi peeling sürülür. Uygulamayı yapan uzmanlar tarafından ciltte 15-20 dakika bekledikten sonra temizleme işlemi yapılır. İşlem bittikten sonra geçici kızarıklıklar meydana gelebilir. Yapılan bu işlemden sonra günlük hayatınıza rahatça dönebilirsiniz. Belirli aralıklarla uzmanlarımız tarafından uygun görüldüğü takdirde işlem tekrarlanabilir.

Mavi Peeling Yaptıranların Yorumları

Mavi peeling işlemi ağrılı mıdır?: Mavi peeling işlemi uygulanırken ciltte herhangi bir ağrı duyulmaz. İşlemden sonra doğrudan güneş ışığından kaçınılmalıdır.

Mavi peeling işlemi kalıcı mıdır?: Mavi peeling işlemi yapıldıktan sonra ölü deri temizlenmiş olur, tekrar edilebilecek bir işlem olduğundan kalıcılıkla ilgili bir şey söylenemez.

Mavi Peeling Fiyatları

Kişiye uygulanacak olan mavi peeling işlemi yapılacak olan bölgeye ve seans sayısına göre fiyat değişikliği olmaktadır. Daha fazla bilgi için polikliniğimizi arayabilirsiniz.

Neden Mavi Peeling Yaptırmalıyım?

Cildimizde tabaka haline gelen ve kötü görünüme sebep olan deriyi mavi peeling işlemiyle kolaylıkla atabilirsiniz. Mavi peeling işlemi özellikle orta derece soymada en iyi sonuçları verirken aynı zaman da her cilt tipine uygulanabilme özelliği vardır. İsterseniz yüz dışında, boyun, göğüs, kollar ve eller gibi diğer bölgelerde de kullanılma imkanı vardır. Mavi peeling geniş porların sıkılaştırılmasında birçok lazere oranla daha başarılıdır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Konu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Lazerle İz Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?