0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
P-R-P Leke Tedavisi
P-R-P Leke Tedavisi

P-R-P Leke Tedavisi Nedir?

P-R-P ile leke tedavisi cilt yenileme tedavisi içerisinde uygulandıktan sonra ciltteki lekelerde açılma gözlendiğinden artık leke tedavisi için ayrıca kullanılmaya başlanmıştır.

P-R-P Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ciltteki lekeler için önce kişiden kan alınır. Pıhtı hücresi bakımından zenginleştirilmiş plazmanın ayrıştırıldığı özel bir cihaza yerleştirilen kan, serum haline getirilir. Lekeli bölgelere anestezik etkili krem sürülür ve bölge ağrıya duyarsız hale getirilir.

Daha sonra özel serum kişinin lekeli bölgelerine mikro iğne yardımıyla enjekte edilir. İşlem esnasında deri altında hızla onarım ve iyileşme süreci başlar. İşlem sona erdiğinde kişi evine ve yaşantısına rahatlıkla dönebilir. Sadece geçici bir kızarıklık söz konusu olabilmektedir.

P-R-P İle Cilt Gençleştirme
BENZER TEDAVİLER
P-R-P İle Cilt Gençleştirme
P-R-P İle Cilt Gençleştirme kandaki büyüme faktörlerine sahip hasarlı cilt dokusuna enjekte edilerek onarımın başlatıldığı cilt tedavi yöntemidir.

P-R-P Leke Tedavisi Avantajları

P-R-P ile leke tedavisinde lekeler cilt altına enjekte edilen özel serum ile açılmaya ve yok olmaya hazır hale gelir. Hem güvenilir hem de pratik olan bu işlemde kişiye kan dolaşımı ile beklenen onarım sürecini beklemeden bu süreci hemen o bölgeye enjekte edilen yöntemle sunmuş oluyoruz.

Kişi P-R-P ile yaşlılık ya da çevresel, fiziksel etkilerle ortaya çıkan lekeleri hedef alarak cilt altına verilen serumla lekenin önce rengini açar daha sonra da diğer seanslarla yok edilmesine imkan tanır. Lekelerden kurtulmak hem pratik hem de zaman kaybına uğramadan gerçekleşmiş olur. En büyük avantajın bu işlemin her mevsim uygulanabilir olmasıdır diyebiliriz.

P-R-P Leke Tedavisi Yaptıranların Yorumları

P-R-P ile Leke Tedavisi Kalıcı mıdır?: P-R-P ile leke tedavisi lekenin derecesine göre ve uygulanacak seans sayısına göre kalıcılığını arttırabilen mükemmel bir estetik yöntemdir.

P-R-P ile Leke Tedavisi Ağrılı mıdır?: Mikro iğne ile özel serum enjekte edilmeden önce lekeli bölge anestezik krem ile uyuşturulduğundan ağrı hissedilmez.

P-R-P Leke Tedavisi Fiyatları

Kişinin yaşı, uygulanacak yönteme cildinin göstereceği reaksiyon ve gerekli seans sayısına göre fiyatlarda değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Özel muayene ile uzmanımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizleri polikliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
P-R-P Leke Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×