0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma
Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma

Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Nedir?

Plazma ile göz kapağı kaldırma işlemi maddenin dördüncü hali olan plazma enerjisinin kullanımı ile sarkık derinin yok olması işlemidir. Göz kapaklarında kırışıklık, çizgilenme ,katlanma olan dokunun buharlaştırılması ile var olan dokunun sıkılaşıp cilt dokusunun yenilenmesi amacı ile uygulanan bu yöntem çok başarılı sonuçlar vermektedir.

Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Nasıl Yapılır?

Plazma ile göz kapağı kaldırma işlemi yapılmadan önce hastadaki bulguların doğru tespiti için muayene yapılarak bölgedeki sorun derecesi tespit edilir. Göz kapaklarına anestezik etkili krem sürülerek ağrı hissine karşı duyarsızlaştırılır. Daha sonra kablosuz ve yüksek performanslı özel cihaz ile düşen göz kapağı derisine değmeden sadece cihaz ucunun verdiği enerji ile fazlalık deri buharlaştırılıp yok edilir.

Kişide işlem esnasında herhangi bir ağrı ya da acı duyulmaz. İşlem sonrası enerji uygulanan bölgede küçük kabuklu bir görünüm oluşur. Güneş kremi ile ve kullanılacak hassas sabunlar iyileşme sürecini kısaltılır. Ayrıca koruyucu içeren fondöten de kullanılması önerilebilir.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi ciltte sorunlu bölgeye direkt olarak etki eden plazma enerjisinin kullanıldığı etkili ve güvenli bir cilt tedavisi yöntemidir.

Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Avantajları

  • Her mevsim uygulanabilir bir yöntemdir.
  • İşlem kolaylığı ve pratikliği söz konusu olan uygulamadır.
  • Cerrahi bir işlem değildir ve herhangi bir kesi ye gerek bırakmaz.
  • Yapılan işlem sonrası ciltte herhangi bir ameliyat izi kalmaz.
  • Gözlerin kapatılması gibi pansuman işlemlerine gerek yoktur.
  • Anestezik ilaç almak yerine sadece anestezik krem uygulanır.
  • Doğal olmayan bir görüntü oluşturmaz.
  • Tekrar edilebilir.
  • Uygulama bölgesinde sıkılaşma ve gençleşme sağlar.
  • Günlük yaşantıya engel olmaz.

Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Yaptıranların Yorumları

Plazma ile Göz Kapağını Kaldırma Kalıcı mıdır?: Kalıcılık süresinde kişinin yaşı ve cilt yapısı çok önemlidir. Çünkü yaşlanma ile birlikte tekrarlayacak bir durum olan göz kapağı düşüklüğü tekrar plazma enerjisi ile kaldırılabilir.

Plazma ile Göz Kapağı Kaldırma Ağrılı mıdır?: Göz kapağına işlem öncesi lokal anestezik krem uygulandığından herhangi bir ağrı hissi oluşmaz. Hafif geçici bir kızarıklık meydana gelebilir.

Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Fiyatları

İşlem uygulanacak bölgedeki hasar durumu, sarkan deri miktarı ve uzman kişi uygulaması gibi etkenler göz önüne alınarak fiyatlar belirlenir. Ayrıntılı bilgi için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Plazma İle Göz Kapağı Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×