0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Nedir?

Sorun odaklı olan, ciltte sorunlu bölge haricinde kıl kökleri, kılcal damar, yağ ve sinir dokularına zarar vermeyen; maddenin dördüncü hali olan plazma enerjisi kullanılarak ciltte doku onarımını sağlayan uygulamadır.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Nasıl Yapılır?

Son yıllarda ameliyatsız göz kapakları uygulamalarında çokça tercih edilen yöntemle kişi yüz bölgesindeki kırışıklarından ve sarkmalarından rahatlıkla kurtulabilir. Uzmanımız önce kişiyi muayene ederek deforme olmuş bölgenin yapısını inceler. Gerekli tetkikler ve incelemelerden sonra işlem bölgesi antiseptik solüsyonla temizlenir.

Temizlenen cilde anestezik etki içeren krem sürülerek işlemde herhangi bir ağrı duymaması sağlanır. Uzmanımız küçük özel plazma enerjisi veren cihazı sorunlu bölgeye değdirmeden sadece verdiği odaklı enerjiyi cilt altına tutar. Böylece sarkan ve kırışan deride kolajen madde harekete geçerek doku onarım ve elastiğini sağlar. İşlem sonrası kişinin güneş korumalı bir fondöteni tabaka halinde yüzüne sürülmesi gibi çeşitli öneriler ile hasta evine dönebilir.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Lazerle Kırışıklık Tedavisi
Lazerle Kırışıklık Tedavisi ciltteki kırışıklıkların ve sarkmaların yok edilebilmesi için ciltteki kolajen hücrelerini uyararak etki eden bir cilt tedavisidir.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Avantajları

Kontrollü ve odaklı enerji ile hem pratik hem de daha kısa sürede istenen sonuca varmak mümkündür. Verilen enerji ile sarkan deri buharlaştırılır, deri altında ise onarım süreci başlayarak kolajen üretimi artar. Böylece cilt daha sağlıklı, genç ve parlak bir görünüme kavuşur. İz bırakmayan bu tedavi yöntemi başarılı sonuçlarla yüz güldürür.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Plazma ile Kırışıklık Tedavisi Kalıcı mıdır?: Plazma ile kırışıklık tedavisi göz çevresinde yaptığı muhteşem etki ile yüzdeki diğer bölgelerde de uygulanmaya başlanmıştır. Kalıcılık süresi kişinin fizyolojik özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Plazma ile Kırışıklık Tedavisi ağrılı mıdır?: Maddenin dördüncü hali olarak ortaya çıkan bu enerji uygulanmadan önce anestezik krem sürülür. Bu yüzden hasta herhangi bir ağrı ya da acıya maruz kalmaz.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Fiyatları

Cilt yaşı, fizyolojik özellikler, deforme olmuş cilt yapısı ve kapladığı yüzey gibi pek çok etken fiyatları etkiler. Ayrıntılı bilgi için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×