0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
PRP İle Cilt Gençleştirme
PRP İle Cilt Gençleştirme

PRP İle Cilt Gençleştirme Nedir?

PRP yöntemi kişinin kendi kanından elde edilen pıhtı hücrelerinden zengin serum anlamına gelir. Kanda pıhtılaşmayı sağlayan trombositlerin onarım sürecine katkıda bulunması ve hasarlı dokuların onarımı için gerekli büyüme faktörlerini de yapısında bulundurmasına sahip bu trombositler; hasarlı dokuya toplanarak onarım ve iyileşme sürecini başlatırlar.

PRP İle Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Kişiden gerekli miktarda kan alınır ve bu kandaki trombosit yönünden zengin kısım özel bir cihaz ile ayrıştırılır. Cilt yenilenmesi istenilen bölge temizlenip uyuşturulduktan sonra minik iğne yardımı ile elde edilen pıhtı hücreleri yönünden zengin serum, yenilenme istenilen bölgeye enjekte edilir. Amaç kan dolaşımı ile taşınabilecek olandan daha fazla pıhtı hücresi ile ciltte daha hızlı bir onarım başlatmaktır. Böylece kırışıklıklar yok olur ve cilt daha genç bir görünüme kavuşur.

PRP İle Cilt Gençleştirme Yaptıranların Yorumları

PRP ile Cilt Gençleştirme Yöntemi Kalıcı mıdır?

Cilt gençleştirme yöntemi başka işlemelerle kombine edilerek kalıcılık süresi arttırılabilir. Kişiden kişiye cilt farklılıklarından dolayı değişim gösterir.

PRP ile Cilt Gençleştirme Yöntemi Ağrılı mıdır?

PRP ile cilt gençleştirme yöntemi esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissi oluşmaz. Sadece kan alımında duyulan rahatsızlıktan başka herhangi bir ağrı söz konusu değildir. Ayrıca kişinin kendi kanı olduğu için herhangi bir alerjik reaksiyona maruz kalma durumu da söz konusu değildir. Birkaç seansta hemen etkisini gösterir.

PRP İle Cilt Gençleştirme Fiyatları

PRP ile cilt gençleştirme yöntemi fiyatları ortalama seans sayılarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıntılı bilgi almak ve PRP ile cilt gençleştirme işleminin ve daha bir çok estetik yöntemin de uygulandığı polikliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden PRP İle Cilt Gençleştirme Yaptırmalıyım?

Daha fazla alana yayılarak etki gösteren PRP yöntemi hem güvenilir hem de doğal bir yöntem olduğu için seçilebilecek en iyi cilt gençleştirme yöntemidir. Herhangi bir bölgeyi doldurarak değil gençleştirerek ilerleyen bu işlem ciltte doğal bir mucize sağlar. Derinin tüm yaşamsal işlevlerinde etkili olan PRP ile cilt gençleştirme kişiden alınan kanın ayrıştırılarak tekrar kişiye enjekte edilmesi ile oluşacak komplikasyon ve güvenilirlik sorununun da önüne geçmiş olur.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan Çene Dolgusu Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?