0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
PRP İle Cilt Yenileme
PRP İle Cilt Yenileme

PRP İle Cilt Yenileme Nedir?

Son yıllarda çok fazla tercih edilen PRP yöntemi kanda pıhtılaşmayı sağlayan trombositlerin aynı zamanda onarım ve iyileşme sürecine de olumlu katsı anlamına gelir. Kişinin vücudundan alınan kan trombosit sayısı zengin olan kısmın ayrıştırılması ile tekrar kişiye enjekte edilmesi işlemidir.

PRP İle Cilt Yenileme Nasıl Yapılır?

Kişinin vücudundan gerekli olan miktar kadar kan alımı yapılır. Alınan kan tüpü özel bir cihaza yerleştirilir ve ayrıştırılması işlemine başlanır. Bu özel cihazın kandaki zengin pıhtı hücrelerinden oluşturduğu serum kişiye tekrar mikro iğne ile enjekte edilmesi işlemidir.

Kişinin yüzü anestezik etkili krem ile uyuşturulduğu için ağrıya duyarsızlaştırılır. Gerekli hasta konforu sağlandıktan sonra kişiye özel hazırlanan serum enjekte edilir. Yüzde hemen bir parlaklık ve canlılık veren bu serum kişide yenilenmiş bir cilt meydana getirir.

PRP Saç Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
PRP Saç Tedavisi
PRP Saç Tedavisi kanın trombositlerden zengin plazma kısmının ayrıştırılarak serum haline getirilmesi ve saç dökülme alanına enjekte edildiği tedavi yöntemidir.

PRP İle Cilt Yenileme Avantajları

Güvenilir, kolay, ağrı ve ameliyatsız estetik yöntemleri içerisinde olduğu için ayrıca iyileşme sürecinin çok kısa olması bu yöntemin tercih edilmesindeki en önemli faktörlerdir. Hasar gören deforme olmuş dokularda onarım sağlayan trombosit, yüze aydınlık ve parlaklık kazandırır. Sağlıklı bir onarım sürecine giren dokular kan dolaşımını beklemeden hemen enjekte edilen serum ile harekete geçerler. Bu sayede pratik ve hızlı bir iyileşme söz konusu olur. PRP ile cilt yenileme günümüzde çok tercih edilen sağlıklı bir yöntem olarak ilk sıralarda yer alır.

PRP İle Cilt Yenileme Yaptıranların Yorumları

PRP ile Cilt Yenileme İşlemi Kalıcı mıdır?: Cilt yenileme işleminin kalıcılığı kişinin fiziksel yapısına bağlıdır. Aynı zamanda alınan kan kişiye ait olduğundan işlem güvenirliği söz konusudur.

PRP ile Cilt Yenileme İşlemi Ağrılı mıdır?: Yüz anestezik krem ile uyuşturulduğu için ağrı hissi oluşmaz. Kişide sadece mikro iğne girişleri olduğu için hafif geçici bir kızarıklık meydana gelebilir.

PRP İle Cilt Yenileme Fiyatları

Kişinin yaşına bağlı olarak değişecek olan tedavi ve seans süreci fiyatı da etkiler. Bu nedenle uzmanlarımıza özel olarak muayene edildikten sonra gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
PRP İle Cilt Yenileme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×