0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
PRP Saç Tedavisi
PRP Saç Tedavisi

PRP Saç Tedavisi Nedir?

PRP Saç Tedavisi kanın trombositlerden ve büyüme faktörlerinden zengin plazma kısmının ayrıştırılarak serum haline getirilmesi ve saç dökülmesi olan bölgeye enjekte edilmesi işlemidir.

PRP Saç Tedavisi Nasıl Yapılır?

PRP ile saç tedavisi saç seyrelmesi, incelmesi ve saç dökülmesi yaşayan kişilere umut verici başarılı bir işlemdir. Uzmanımız tarafından gerekli tetkikler yapıldıktan ve deformasyon derecesi belirlendikten sonra kişiden gerekli miktarda kan alınır. Alınan kan tüpü özel bir cihaza konur ve trombosit sayısınca zengin olan kısım ayrıştırılır.

Bu hazırlanan özel serum kişinin saç derisindeki seyrelme ya da dökülme olan bölgedeki saçlı deriye mikro enjeksiyon yardımıyla enjekte edilir. Bu bölgede uyarım ve onarım sağlayan yöntemin tekrarlı seanslar ile tekrar edilmesi ve birkaç ay aralıklarla izlenmesi gerekir. İşlem bittikten sonra bölgede geçici bir kızarıklık meydana gelebilir ama kişinin günlük hayatına dönmesini engelleyecek herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır.

PRP İle Cilt Gençleştirme
BENZER TEDAVİLER
PRP İle Cilt Gençleştirme
PRP İle Cilt Gençleştirme kandaki büyüme faktörlerine sahip trombositlerin hasarlı cilt dokusuna enjekte edilerek onarımın başlatıldığı cilt tedavi yöntemidir.

PRP Saç Tedavisi Avantajları

PRP ile saç tedavisi hem kolay hem de çok başarılı sonuçlar elde edildiği için seçilmesi son derece doğal bir yöntemdir. Saçlarımız bazen genetik bazen de yaşam şeklimize bağlı olarak hacim kaybına uğrar. Zamanla hacmi kaybolan saçlarımız azalmaya ve dökülmeye başlar. Bu sürece dur diyebilmek artık minik bir iğne ucu kadar bize yakın. Üstelik tamamen kendi kanımızla yapılan bir işlem olduğu için bir yan etki ya da alerji söz konusu değildir. PRP ile saç tedavisinde dökülen saçlarımızın yerine yenileri çıkar ve mevcut dökülme durdurularak hacim kaybı engellenmiş olur.

PRP Saç Tedavisi Yaptıranların Yorumları

PRP ile Saç Tedavisi Kalıcı mıdır?: Uzunca etkileri olan bu başarılı yöntemin kalıcılığını uzatmak için etkili tekrar seansları gerekmektedir. Tekrar edilen her seansla birlikte saçlı derinin onarım süreci daha da kısa bir zaman alır.

PRP ile Saç Tedavisi Ağrılı mıdır?: Saçlı deriye işlem öncesi anestezik solüsyon sürülür. Böylece kişinin konforu sağlanır ve mikro iğne enjekte edilmesi durumunda ağrı hissedilmez.

PRP Saç Tedavisi Fiyatları

PRP ile saç tedavisi fiyatları dökülen saç miktarına kişinin anatomik yapısına ve işlemde kullanılacak seans sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi için sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
PRP Saç Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×