0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Radyofrekans

Radyofrekans Nedir?

Radyofrekans selülit problemi ve bölgesel yağlanma olan tüm alanlar ve yüz bölgesindeki sarkmalara karşı kullanılan ısı kontrollü bir zayıflama yöntemidir. Diyetle ve sporla vücuttan atılamayan yağların atılması için etkili bir yöntemdir. Vücutta oluşan cilt sarkmalarında başarılı bir şekilde kullanılır. Bu tedavi yöntemiyle kısa sürede incelir ve istediğiniz forma kavuşursunuz.

Radyofrekans Nasıl Yapılır?

Vücutta bulunan su molekülleri ve iyonlarını harekete geçirir. Harekete geçilmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Böylelikle istenmeyen ve kötü görünüme sahip olduğumuz yağ dokuları erir ve yok olur. İşlem esnasında herhangi bir kesi veya anestezi uygulanmasına gerek yoktur. Ayrıca bu işlem bölgesel incelme sağlarken derinin sarkmasını engeller. Çünkü radyofrekans yönteminin sıkılaştırma ve gençleştirme işlevi vardır.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi cilt dokusundaki ince çizgilerin deri altına verilen radyofrekans enerjisi ile yok edilmesi için uygulanmaktadır.

Radyofrekans Avantajları

Artık gelişen teknoloji ile birlikte insanlar yeni yöntemler denemektedir. Güvenilir doktorlarımız gözetiminde yapılan rayofrekans  rahatsızlık duyduğumuz kötü görünüme sebep olan cilt sarkmaları ve bölgesel yağlanmalar için en etkili yöntemdir. Radyofrekans ile ciltteki kolajen üretimi artarak cildin gergin ve sıkı bir hal almasını sağlar. Böylelikle istemediğimiz kötü görüntüye sebep olan sarkmış ciltten kurtuluruz.

Radyofrekans Yaptıranların Yorumları

Radyofrekans Ağrılı mıdır?: Radyofrekans tedavisi hemen hemen ağrısız bir tedavidir. Tedavi sırasında hafif ısı hissi duyulabilir. Tedavi bittikten sonra geçici hafif bir kızarıklık oluşur. Tedavi sonrasında herhangi bir kızarıklık kalmaz.

Radyofrekans Kalıcı mıdır?: Radyofrekans tedavisi ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar vermektedir. Kişiye göre, tedavi yapılacak olan bölgeye göre seans sayısı değişir. Cerrahi bir işlem olmadığı gibi vücudun doğal akışına müdahele edilen bir yöntem olduğu için kalıcı değildir. Kalıcılık süresi hastanın beslenme şekline ve hormonal yapısına göre değişiklik gösterir.

Radyofrekans Fiyatları

Kişiye yapılacak olan radyofrekans sorunun derecesi ve çözümlenme süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi yoktur. Radyofrekans yöntemi hakkında bilgi almak ve ön muayene olmak için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Radyofrekans Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×