0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Saç Ekimi
Saç Ekimi

Saç Ekimi Nedir?

Günümüzde bayanlarda nadiren görülse de, özellikle erkeklerin korkulu rüyasıdır saçların dökülmesi. Uzmanlar tarafından bu olumsuz durumun sebeplerinin başında stres ve genetik faktörler tespit edilmiştir. İlerleyen yıllarla kelliğin oluşmasıyla birlikte hastada stres artarak devam eder, özgüvenlerini dahi yitirmelerine neden olabilmektedir.

Oysa ki; günümüzün teknolojileri saçı dökülen kişilerin bu sorununa köklü çözümler üretebilmektedir. Saç dökülmesi, kellik gibi durumlar artık sorun olmaktan çıkmıştır. Profesyonel saç ekimi uygulamaları ile bu sorundan kurtulabilmekte, bambaşka bir görünüme sahip olunabilmektedir.

Saç Ekimi Uygulamaları

Bu durum; özellikle özel hayatın etkilenmesine neden olarak, erkeğin psikolojik sıkıntı yaşamasına da yol açabilmektedir. Bunların yanında insanın kendini daha yaşlı hissetmesine neden olması bu psikolojik duruma tuz biber ekmektedir. Ama hemen umutsuzluğa kapılmaya gerek yok. Son yıllarda gelişen teknoloji bu alanda çeşitli yöntemlerin gelişmesini de sağlamıştır. Bunların en etkilisi olarak saç ekimi uygulamaları gösterilebilir.

PRP Saç Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
PRP Saç Tedavisi
PRP Saç Tedavisi kanın trombositlerden zengin plazma kısmının ayrıştırılarak serum haline getirilmesi ve saç dökülme alanına enjekte edildiği tedavi yöntemidir.

En İyi Saç Ekim Merkezleri

Teknolojinin ilerlemesiyle insan hayatının kolaylaşma serüveni, estetik sektörünün gelişimiyle de kendini göstermektedir. Günümüzde birçok yöntemle saç ekimi operasyonları başarıyla gerçekleştirilmekte, saç dökülmelerinin çok sık görüldüğü erkeklerle birlikte, nadiren de olsa kadınlarda da uygulanmaktadır. Saç ekimi işlemleri için kafa bölgesinin belli güvenli yerlerinden çeşitli yöntemlerle saç kökleri alınarak, özel olarak oluşturulmuş belirlenmiş bölgelere ekimi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Saç Ekim Merkezi

Ankara Kızılay’da bulunan merkezimiz de saç köklerinin ekileceği özel alanları oluşturmak için genelde 2 farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden oldukça yaygın olan yöntemde; köklerin ekileceği alanlar bıçaklar yardımıyla açılarak, saç kökleri yerleştirilip operasyon sonrası deri altına sıvı verilerek işlem tamamlanır. Tabi bu yöntemin bazı dezavantajları da bulunmaktadır.

Örneğin bu yöntemde operasyon geçiren hastanın yüzünde belli bir süreliğine şişlikler oluşması ve iyileşme sürecinin bir haftadan az olmaması bu dezavantajlar arasında sayılabilir. Ancak saçlar çıkmaya başladığında duyulan mutluluk bu gibi küçük ayrıntıların çok fazla önemsenmesini engeller. Tüm bu işlemlerin en uygun saç ekim merkezi ve işinin ehli uzmanlar aracılığıyla yapılması hem sonucun olumlu olması, hem de hijyenik ve temiz bir ortamda saç ekiminin gerçekleştirilmesi açısından önemlidir.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi ile ilgili araştırma içinde olanların bir diğer merak ettiği konu da Ankara Saç Ekimi Fiyatları konusudur. Ancak fiyat bilgisi alırken saç ekim merkezi hakkında detaylı bilgi edinmek de önem taşır. Çünkü saç ekimi en ucuz fiyat almak kadar o merkezin nasıl bir yer olduğu, çalışanlarının konusunda uzman olup olmadığı, işlemlerin hijyenik ortamda yapılıp yapılmadığı da dikkate alınmalıdır. Bu nedenle saç ekimi en uygun fiyat alırken bu bahsi geçen saç ekiminin püf noktaları da göz ardı edilmemelidir. Ankara’da Saç Ekimi kriterlerini yerine getiren saç ekim merkezi olduğumuzu, doktorumuz ve uzman ekibimiz ile sizlere yeniden hayal ettiğiniz saçlarınıza kavuşmada yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

Saç Ekimi Ücretsiz Muayene

Eğer sizin de saç dökülmesi sorununuz varsa, saç ekimi yöntemlerinden size uygun olanı tercih ederek korkularınızdan kurtulabilir, özgüveni yüksek bir şekilde yaşamınıza devam edebilir ve renk katabilirsiniz. İnsanoğlunun hayatını kolaylaştıran teknolojinin bu nimetlerinden istifade etmekte fayda var. Merkezimizde saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler ücretsiz olarak muayene edilmektedir.

Saç ekimi ücretsiz muayene avantajımızdan yararlanmak için bize başvurabilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde telefonda bilgi verebildiğimiz gibi merkezimize gelmeniz halinde muayene ücret talep etmemekteyiz. En iyi saç ekim merkezi hangisi? Sorularınıza yanıt olan uygulamalarımız ve hizmetlerimizden yararlanmak, uzmanlarımızla tanışmak ve bilgi almak için vakit kaybetmeden bizi aramanızı öneririz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Saç Ekimi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×