0312 419 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımız Devam Ediyor
Özel Esmerlife Polikliniği Lazer Epilasyon, Ücretsiz Test Seansları ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Lütfen İletişime geçiniz.
İletişim İçin Tıklayınız

Ankara Selülit Tedavisi

Ankara Selülit Tedavisi

ANKARA, SELÜLİT TEDAVİSİ;

SELÜLİTE KARŞI VELASHAPE TEKNOLOJİSİ?
Selülite karşı etkili tedavilerden biri Velashape teknolojisidir.

NEDEN VELASHAPE?
“Selülitin başlıca nedenlerinden biri olan fibröz bantlarını yok etmenin iki yolu vardır. Ya bu bantları ameliyat ile almak gerekir ya da onları esnetmelisiniz. Mesela Velashape bu bantları esnetmek konusunda çok etkili olan yüksek teknoloji bir cihazdır. Selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş teknolojinin Velashape olduğunu söyleyebiliriz. Estetik dünyasında mevcut olan teknolojiler içinde selülit tedavisinde en etkili olanlardan biridir ve birçok hastada hedeflediğimiz görünüme ulaşmamıza olanak sağlamıştır.”

VELASHAPE NASIL ETKİ EDİYOR?
“Radyo frekans enerjisi, kızıl ötesi ışınlar ve vakum masajının sinerji ile çalıştığı bu teknoloji selülite bağlı portakal kabuğu görünümünü düzeltmeye yarıyor, cildi pürüzsüzleştiriyor. Ayrıca lenf sistemini uyararak yağ hücrelerinin boyutunu da küçültüyor. Uygulama yapılan bölge pürüzsüzleşirken vücutta da daralma, siluette bir incelme gözleniyor.”

İŞLEM SIRASINDA ACI YA DA HERHANGİ RAHATSIZLIK SÖZ KONUSU MU?
“Uygulama son derece konforlu ve tamamen ağrısızdır. Hastaların çoğu tedaviyi sıcak ve rahatlatıcı bir derin doku masajı olarak tanımlıyorlar.”

PEKİ GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇLAR ALMAK İÇİN KAÇ SEANS UYGULANMASI GEREKİYOR?
“Cilt dokusunda gözle görülür bir değişiklik için iki hafta aralıklarla üç-dört seans uygulanması öneriliyor. Tabii, elde edilen sonuçların kalıcılığı için selülitin derecesine göre tedaviyi tekrarlamak gerekir. Ancak hastalar genelde VelaShape’in etkisini daha ilk seanslardan itibaren fark etmeye başladıklarını, ciltlerinin daha pürüzsüz bir hale geldiğini belirtiyorlar.”

İŞLEM NE KADAR SÜRÜYOR?
“Bir uygulama, tedavi edilen bölgeye ve kaç bölgenin tedavi edileceğine bağlı olarak, minimum otuz dakika maksimum bir saat sürebilir.

İŞLEMDEN HEMEN SONRA GÜNDELİK HAYATIMIZA DÖNEBİLİYOR MUYUZ?
Evet. VelaShape ile selülit tedavisi veya bölgesel incelme tedavisi yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak hafif bir pembelik oluşur. Bu son derece normaldir. Ayrıca işlemden sonra bir kaç saat boyunca tedavi edilen bölgede hafif bir sıcaklık hissedilebilir. Ancak bunlar tedavi biter bitmez işinize ya da gündelik yaşamınıza dönmenize mani olmaz.”

Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Bayanlar İçin

 Tüm Vücut Bayan
 Tüm Bacak Bayan
 Alt Bacak Bayan
 Üst Bacak Bayan
 Tüm Kol Bayan
 Yarım Kol Bayan
 Kol Altı Bayan
 Genital Bölge Bayan
 Bikini Bayan
 Göbek Bayan
 Sırt Bayan
 Göğüs Arası Bayan
 Göğüs Ucu Bayan
 Yüz Bayan
 Bıyık Bayan
 Çene Bayan

Erkekler İçin
 Sakal Üstü Erkek
 Kulak Erkek
 Boyun Erkek
 Ense Erkek
 Kaş Erkek
 Tüm Sakal Erkek
 Tüm Kol Erkek
 Yarım Kol Erkek
 Göğüs Erkek
 Sırt Erkek

Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

10 Ocak 2016
342 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN