0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Selülit Tedavisi

Selülit Tedavisi

Selülite karşı etkili tedavilerden biri Velashape teknolojisidir.

Velashape Teknolojisi Nedir?

“Selülitin başlıca nedenlerinden biri olan fibröz bantlarını yok etmenin iki yolu vardır. Ya bu bantları ameliyat ile almak gerekir ya da onları esnetmelisiniz. Mesela Velashape bu bantları esnetmek konusunda çok etkili olan yüksek teknoloji bir cihazdır. Selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş teknolojinin Velashape olduğunu söyleyebiliriz. Estetik dünyasında mevcut olan teknolojiler içinde selülit tedavisinde en etkili olanlardan biridir ve birçok hastada hedeflediğimiz görünüme ulaşmamıza olanak sağlamıştır.”

MR Endomanyetik Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
MR Endomanyetik Tedavisi
MR Endomanyetik Tedavisi manyetik alanlar oluşturarak hücre ve dokularda yeniden yapılanma ve canlanma ortaya çıkaran bir tedavi yöntemidir.

Velashape Etki Mekanizması

Radyo frekans enerjisi, kızıl ötesi ışınlar ve vakum masajının sinerji ile çalıştığı bu teknoloji selülite bağlı portakal kabuğu görünümünü düzeltmeye yarıyor, cildi pürüzsüzleştiriyor. Ayrıca lenf sistemini uyararak yağ hücrelerinin boyutunu da küçültüyor. Uygulama yapılan bölge pürüzsüzleşirken vücutta da daralma, siluette bir incelme gözleniyor.”

Velashape ile Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

“Uygulama son derece konforlu ve tamamen ağrısızdır. Hastaların çoğu tedaviyi sıcak ve rahatlatıcı bir derin doku masajı olarak tanımlıyorlar.”

Tedavi Seans Süresi ve Sayısı

“Cilt dokusunda gözle görülür bir değişiklik için iki hafta aralıklarla üç-dört seans uygulanması öneriliyor. Tabii, elde edilen sonuçların kalıcılığı için selülitin derecesine göre tedaviyi tekrarlamak gerekir. Ancak hastalar genelde VelaShape’in etkisini daha ilk seanslardan itibaren fark etmeye başladıklarını, ciltlerinin daha pürüzsüz bir hale geldiğini belirtiyorlar.”

“Bir uygulama, tedavi edilen bölgeye ve kaç bölgenin tedavi edileceğine bağlı olarak, minimum otuz dakika maksimum bir saat sürebilir.

Selülit Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

VelaShape ile selülit tedavisi veya bölgesel incelme tedavisi yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak hafif bir pembelik oluşur. Bu son derece normaldir. Ayrıca işlemden sonra bir kaç saat boyunca tedavi edilen bölgede hafif bir sıcaklık hissedilebilir. Ancak bunlar tedavi biter bitmez işinize ya da gündelik yaşamınıza dönmenize mani olmaz.”

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Selülit Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×