0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Ankara Selülit Tedavisi
Ankara Selülit Tedavisi

Selülit Tedavisi

Çoğu ileri yaştaki kiler selülitlerinden rahatsız olmaktadır. Bunun içinde farklı birçok yol denmesine rağmen büyük ihtimalle sonuç alamamıştır. Sizde eğer bu tür şeyler yaşadıysanız ve gerçekten etkili kesin çözüm istiyorsanız kesinlikle bir uzman polikliniğe başvurmalısınız. Selülitlerinizin durumu ilerlemeden ve ciddileşmeden kesinlikle bir doktora başvurmalısınız. Doktorunuzun önerdiği şekilde bir polikliniğe başvurmalı en kısa zamanda selülit tedavisi olmalısınız.

Selülit tedavisi kolay bir işlemdir. Selülit tedavileri için önerilebilen bir alternatif tıp yöntemi ya da kozmetik ürünü bulunmamaktadır. Satılan ürünler ve söylenilen alternatif tıp karışımları genellikle göz boyamak için yapılan ürünlerdir. Selülit için en kısa sürede etkisini gösteren ve en etkili yöntem şüphesiz selülit tedavisidir. Selülit tedavisinin birçok yolu bulunmaktadır. Bu yollardan hangisi size uygunsa bunu belirlemeli ve en kısa zamanda bir doktora başvurmalısınız. Eğer kısa zamanda bu işleme başlamazsanız selülit seviyeniz ilerleyecektir. Bu durumda tedavinin seans süresi artabilir. Kısacası en kısa zamanda bir uzman doktora gitmelisiniz.

PRP İle Cilt Yenileme
BENZER TEDAVİLER
PRP İle Cilt Yenileme
PRP İle Cilt Yenileme, cilt problemlerinde kanda pıhtılaşmayı sağlayan trombositlerin onarım ve iyileşme etkisinden yararlanıldığı bir cilt tedavi yöntemidir.

Selülit Nedir?

Selülit genellikle bacak ve baldır kısmında oluşan derini portakalın deliklerine benzeyen bir yapıda olmasına verile addır. Selülit dışarıdan bakıldığında görülemez ilk seviyelerde. Bir selülitin tamamen ortaya çıkması için iki parmak arasında derinin sıkıştırılması gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda müdahale edilmez ise el ile sıkıştırmaya gerek kalmadan selülit gözükecektir. Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden birisi hızlı kilo alıp vermektir. Sizde aniden kilo bir anda alıp veriyorsanız eğer selülit oluşumunu gözlemleyebilirsiniz.

Selülit Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Selüliti bulunan hem ileri seviyedeki hem de daha az seviyedeki selüliti bulunan kadın erkek fark etmez 18 yaşını geçmiş herkese bu uygulama yapılabilir. Bu işlemi herkes yapabilir ancak işlemi yaptıracağınız doktorun yapacağı talilerin sonucunda doktorunuzun size yönlendirmeleri doğrultusunda işlemin yapılıp yapılmayacağına kesin karar verilir. Selülit tedavisi genellikle ileri yaştaki, kadınlara uygulanmaktadır. Ancak genç kişilerde bu işlemi sık sık yaptırır.

Selülit Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Selülitlerinizden rahatsız olmaktaysanız eğer kısa zamanda uzman bir doktora başvurmanız gerektiğini belirtmiştik. Eğer doktorunuz yaptığı tahliller sonucunda bu işlemin size uygulanabileceğini söylüyorsa işlemi uygulayabilirsiniz. Ancak başvurduğunuz doktor size uygulamamanız gerektiğini söylüyorsa bu durumda kesinlikle uygulamamalısınız.

Selülit Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Selülit tedavisi genellikle cildin alta enjekte edilen bir sıvı yardımı ile yapılmaktadır. Bu sıvı oluşumu boşluk ve olukları kapatır ya da bütün cildin deri seviyesini aynı oranda sabitler. Selülitler tamamen yok olur. Bu işlemlerin ortalama bir seans süresi yoktur. Çünkü selülit tedavilerinin birden fazla yöntemi vardır. Bu yüzden her tedavi yönteminin farklı bir şekli, uygulanışı olduğundan dolayı zaman ve seans sayısı da değişiklik göstermektedir. Hatta bazı tedavi yöntemleri ilk seanstan hemen düzelmektedir. Bu yüzden kişiler genellikle bu şekilde sadece bir seanstan oluşan tedavi yöntemlerini tercih etmektedir. Bu şekilde hem zamandan hem de paradan tasarruf edilmiş olur.

Selülit tedavisi selüliti olan kişilerin selülitlerin tedavi ederken aynı zamanda kişide bölgesel incelme etkisi oluşturmaktadır. Zayıflamak gibi bir düşünceniz varsa ve zayıflarken aynı zamanda selülit sahibi olmak istemiyorsanız olanları da yok etmek istiyorsanız bir selülit tedavisi yöntemine başvurmalısınız.

Selülit tedavisine başvurmak için tek yapmanız gereken geniş çaplı bir araştırmadır. Yapılan bu araştırmanın ardından en güvenilir olan polikliniğe başvurulmalıdır. İnternet üzerinden polikliniğin web sitesine bakmak bu web sitesine yapılmış olan yorumları incelemekte araştırmaya büyük katkı sağlar. Bunun dışında çevrenizde bulunan kişilerden sorarak da  iyi polikliniğe ulaşabilirsiniz. Esmerlife polikliniği uzun süredir sağlık ve güzellik konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet gören müşterilerin birçoğu bu hizmetten memnun kalmıştır.

Esmerlife kliniğinin bir diğer güzel ve iyi yanı uzman doktor kadrosu ile uyum içerisinde çalışmasıdır. Yapılan hiçbir iş baştan savma olmaz. Özenli bir şekilde her hastaya bakılır. Hastanın bir sağlık sorunu olup olmadığının öğrenilmesi için de işlem öncesin de tahliller yapılır. Bu tahliller sonucunda hastaya uygulama yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Kısacası esmerlife polikliniği Anakara da bulunan az sayıda kaliteli güzellik merkezlerinden sadece bir tanesidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti ile her daim 1 numaradır. Selülitlerinizin giderilmesini istiyorsanız ve bunu için kaliteli bir ortam arıyorsanız eğer şüphesiz Esmerlife tercihiniz olabilir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ankara Selülit Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×