0312 419 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımız Devam Ediyor
Özel Esmerlife Polikliniği Lazer Epilasyon, Ücretsiz Test Seansları ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Lütfen İletişime geçiniz.
İletişim İçin Tıklayınız

Selülit Tedavisi Ankara

Selülit Tedavisi Ankara

Selülit Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Çoğu ileri yaştaki kiler selülitlerinden rahatsız olmaktadır. Bunun içinde farklı birçok yol denmesine rağmen büyük ihtimalle sonuç alamamıştır. Sizde eğer bu tür şeyler yaşadıysanız ve gerçekten etkili kesin çözüm istiyorsanız kesinlikle bir uzman polikliniğe başvurmalısınız. Selülitlerinizin durumu ilerlemeden ve ciddileşmeden kesinlikle bir doktora başvurmalısınız. Doktorunuzun önerdiği şekilde bir polikliniğe başvurmalı en kısa zamanda selülit tedavisi olmalısınız.

Selülit tedavisi kolay bir işlemdir. Selülit tedavileri için önerilebilen bir alternatif tıp yöntemi ya da kozmetik ürünü bulunmamaktadır. Satılan ürünler ve söylenilen alternatif tıp karışımları genellikle göz boyamak için yapılan ürünlerdir. Selülit için en kısa sürede etkisini gösteren ve en etkili yöntem şüphesiz selülit tedavisidir. Selülit tedavisinin birçok yolu bulunmaktadır. Bu yollardan hangisi size uygunsa bunu belirlemeli ve en kısa zamanda bir doktora başvurmalısınız. Eğer kısa zamanda bu işleme başlamazsanız selülit seviyeniz ilerleyecektir. Bu durumda tedavinin seans süresi artabilir. Kısacası en kısa zamanda bir uzman doktora gitmelisiniz.

Selülit Nedir?

Selülit genellikle bacak ve baldır kısmında oluşan derini portakalın deliklerine benzeyen bir yapıda olmasına verile addır. Selülit dışarıdan bakıldığında görülemez ilk seviyelerde. Bir selülitin tamamen ortaya çıkması için iki parmak arasında derinin sıkıştırılması gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda müdahale edilmez ise el ile sıkıştırmaya gerek kalmadan selülitlr gözükecektir. Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden birisi hızlı kilo alıp vermektir. Sizde aniden kilo bir anda alıp veriyorsanız eğer selülit oluşumunu gözlemleyebilirsiniz.

Selülit Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Selüliti bulunan hem ileri seviyedeki hem de daha az seviyedeki selüliti bulunan kadın erkek fark etmez 18 yaşını geçmiş herkese bu uygulama yapılabilir. Bu işlemi herkes yapabilir ancak işlemi yaptıracağınız doktorun yapacağı talilerin sonucunda doktorunuzun size yönlendirmeleri doğrultusunda işlemin yapılıp yapılmayacağına kesin karar verilir. Selülit tedavisi genellikle ileri yaştaki, kadınlara uygulanmaktadır. Ancak genç kişilerde bu işlemi sık sık yaptırır.

Selülit Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Selülitlerinizden rahatsız olmaktaysanız eğer n kısa zamanda uzman bir doktora başvurmanız gerektiğini belirtmiştik. Eğer doktorunuz yaptığı tahliller sonucunda bu işlemin size uygulanabileceğini söylüyorsa işlemi uygulayabilirsiniz. Ancak başvurduğunuz doktor size uygulamamanız gerektiğini söylüyorsa bu durumda kesinlikle uygulamamalısınız.

Selülit tedavisi genellikle cildin alta enjekte edilen bir sıvı yardımı ile yapılmaktadır. Bu sıvı oluşumu boşluk ve olukları kapatır ya da bütün cildin deri seviyesini aynı oranda sabitler. Selülitler tamamen yok olur. Bu işlemlerin ortalama bir seans süresi yoktur. Çünkü selülit tedavilerinin birden fazla yöntemi vardır. Bu yüzden her tedavi yönteminin farklı bir şekli, uygulanışı olduğundan dolayı saman ve seans sayısı da değişiklik göstermektedir. Hatta bazı tedavi yöntemleri ilk seanstan hemen düzelmektedir. Bu yüzden kişiler genellikle bu şekilde sadece bir seanstan oluşan tedavi yöntemlerini tercih etmektedir. Bu şekilde hem zamandan hem de paradan tasarruf edilmiş olur.

Selülit tedavisi selüliti olan kişilerin selülitlerin tedavi ederken aynı zamanda kişiyi zayıflatmaktadır da. Zayıflamak gibi bir düşünceniz varsa ve zayıflarken aynı zamanda selülit sahibi olmak istemiyorsanız olanları da yok etmek istiyorsanız bir selülit tedavisi yöntemine başvurmalısınız.

Selülit tedavisine başvurmak için tek yapmanız gereken geniş çaplı bir araştırmadır. Yapılan bu araştırmanın ardından en güvenilir olan polikliniğe başvurulmalıdır. İnternet üzerinden polikliniğin web sitesine bakmak bu web sitesine yapılmış olan yorumları incelemekte araştırmaya büyük katkı sağlar. Bunun dışında çevrenizde bulunan kişilerden sorarak da n iyi polikliniğe ulaşabilirsiniz. Esmerlife polikliniği uzun süredir sağlık ve güzellik konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet gören müşterilerin birçoğu bu hizmetten memnun kalmıştır. Esmerlife kliniğinin bir diğer güzel ve iyi yanı uzman doktor kadrosu ile uyum içerisinde çalışmasıdır. Yapılan hiçbir iş baştan savma olmaz. Özenli bir şekilde her hastaya bakılır. Hastanın bir sağlık sorunu olup olmadığının öğrenilmesi için de işlem öncesin de tahliller yapılır. Bu tahliller sonucunda hastaya uygulama yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Kısacası esmerlife polikliniği Anakara da bulunan az sayıda kaliteli güzellik merkezlerinden sadece bir tanesidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti ile her daim 1 numaradır.

Selülitlerinizin giderilmesini istiyorsanız ve bunu için kaliteli bir ortam arıyorsanız eğer şüphesiz Esmerlife tercihiniz olabilir.

Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Bayanlar İçin

 Tüm Vücut Bayan
 Tüm Bacak Bayan
 Alt Bacak Bayan
 Üst Bacak Bayan
 Tüm Kol Bayan
 Yarım Kol Bayan
 Kol Altı Bayan
 Genital Bölge Bayan
 Bikini Bayan
 Göbek Bayan
 Sırt Bayan
 Göğüs Arası Bayan
 Göğüs Ucu Bayan
 Yüz Bayan
 Bıyık Bayan
 Çene Bayan

Erkekler İçin
 Sakal Üstü Erkek
 Kulak Erkek
 Boyun Erkek
 Ense Erkek
 Kaş Erkek
 Tüm Sakal Erkek
 Tüm Kol Erkek
 Yarım Kol Erkek
 Göğüs Erkek
 Sırt Erkek

Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

Bir Önceki Yazımız Olan Lazer Epilasyon Nedir? Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

16 Nisan 2018
139 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN