0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Tarama Lazer Epilasyon
Tarama Lazer Epilasyon

Tarama Lazer Epilasyon Teknolojisi

İstenmeyen tüy probleminde kalıcı ve etkili sonuçlar ortaya çıkarmak için kıl karakterine ve cilt yapısına uygun cihazlar tercih edilerek tüylerin kökünden yok edilmesi amaçlanmaktadır. Bu amaçla kullanılmakta olan Tarama Lazer Epilasyon teknolojisi, koyu cilt tiplerinde en etkili sistem olmakla birlikte hem ince hem de kalın kıl karakterlerinde hızlı, pratik ve konforlu işlem olanağı sunmaktadır.

Yeni nesil lazer epilasyon teknolojisi olarak adlandırılan tarama lazer, 808 nanometre dalga boyuna sahip ve büyük spot başlıkları aracılığı ile daha geniş yüzeye etki ederek diğer lazer sistemlerine kıyasla hızlı ve esnek tarama olanağı sunmaktadır.  Koyu cilt tiplerinde de tercih edilen bu sistemde tarama atışları esnasında gönderilen lazer ışınlarının dalga boyu ile kıl kökleri diret olarak etkilenmekte ve üstün etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Kıl köklerini tarama atışları ile yakılarak tahrip edilmesini sağlayan tarama lazer teknolojisi öncesinde; kıl karakterinin, kıl yoğunluğunun ve cilt tipinin test atışlarına verecek olduğu yanıtın incelenerek özelleştirilmiş seans sürelerinin ve sıklığının oluşturulmasına olanak sunmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden randevu talebinde bulunabileceğiniz gibi Tarama Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nd Yag Lazer Epilasyon
BENZER TEDAVİLER
Nd Yag Lazer Epilasyon
Nd Yag Lazer Epilasyon 1064 nanometre dalga boyuna sahip bir lazer epilasyon teknolojisi olup, özellikle koyu cilt tiplerinde üstün başarılı etkilere sahiptir.

Tarama Lazer Epilasyon Özellikleri

Diğer lazer epilasyon yöntemleri ve sistemlerine kıyasla en hızlı lazer teknolojisi olarak adlandırılan Tarama Lazer Epilasyon, tüm cilt tiplerinde kullanılabilmektedir. Büyük ve küçük uygulama başlığına sahip olan bu teknoloji ile vücudun geniş ve küçük olan her bölgesi konforlu bir şekilde tedavi edilirken, cilt tipi ve kıl karakterine uygun özel kullanım ayarı ile farklı derinliklerdeki etkileri ile özelleştirilmiş tedavi imkanı sunmaktadır.

Tarama Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Hassas cilt tiplerinde konforlu işlem yapılmasına olanak sunan tarama lazer teknolojisinin etki mekanizmasının arttırılması ve işlemden beklenen etkilerin arttırılmasını sağlamak amacı ile uygulama öncesinde kılların cımbız veya ağda gibi işlemler ile köklerinden alınmaması traş yöntemi ile kısaltılarak tedaviye gelinmesi önerilmektedir.

Uygulama esnasında ise; Tarama Lazer Epilasyon sisteminde bulunan sistem başlığı aracılığı ile uygulama bölgesi taranarak lazer atışları yapılmaktadır. Bu atışlar esnasında kıl karakterine ve cilt rengine uygun enerji seçilerek işlemin yapılması oldukça önemlidir. Doğru enerji ile lazer epilasyon tedavisinin etki mekanizmasının doğru çalışması sağlanmakta ve kıl köklerinde istenilen oranda hasar oluşturulmaktadır.

İşlem jel sürülmeden gerçekleştirilen bir uygulamadır. Sistemde bulunan soğuk hava üfleme sistemi bu lazer epilasyon tedavisinde önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Lazer atışları ile taranan cilt dokusundaki artan ısıyı soğuk hava sistemi ile üfleyen bu teknoloji, jelsiz uygulamaya olanak sunarken daha konforlu ve rahat atış yapılmasına katkı sağlayarak acı hissini en aza indirmektedir.

Tarama Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

Hassas ciltlerde lazer epilasyon tedavisi yapılmasına olanak sunan bu lazer teknolojisi; kol, koltuk altı, komple bacak, genital bölge gibi tüm vücut bölgelerine uygulanabilir özellikte olup, ayrıca üst dudak, yanak ve çene gibi hassas bölgelerde de tercih edilebilmektedir.

Tarama Lazer Epilasyon Seans Süreleri ve Sayıları

Cihazda bulunan soğutma sistemi sayesinde hızlı ve seri atışlar yapılmasına olanak sunan Tarama Lazer Epilasyon seans süreleri ve sayıları; kıl karakteri, kıl yoğunluğu, tedavi bölgesi ve cilt tipi gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Lazer epilasyon tedavisinden alınan yanıtlara göre özelleştirilmiş seanslar şeklinde oluşturulan seans süreleri ve sayıları kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte ortalama 4 seans sonrasında kalıcı etkiler ortaya çıkarabilmektedir. Ancak bazı hastalarda bu sayısının 6’ya çıktığını söyleyebiliriz. Seans sıklığı ise kılların çıkış süresine göre oluşturulmaktadır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Tarama Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×