0312 419 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımız Devam Ediyor
Özel Esmerlife Polikliniği Lazer Epilasyon, Ücretsiz Test Seansları ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Lütfen İletişime geçiniz.
İletişim İçin Tıklayınız

TREND ARTIK DOĞALLIKTAN YANA

TREND ARTIK DOĞALLIKTAN YANA

TREND ARTIK DOĞALLIKTAN YANA..

Beslenmede katkısız ve organik yiyeceklere dönüşle beraber Güzellikte de gençleşme, incelme gibi işlemlerde doğal görünüm ön plana çıkıyor.

Güzellik ve Estetik kavramının ülkemizde bilinir hale gelmesiyle daha genç ve güzel görünme isteği, bu alanda yeni yöntem ve teknolojilerinde gelişmesine ve alternatiflerin çoğalmasına katkıda bulunuyor. Eskiden istenen”abartı”lı istekler, artık yerini daha doğal ve “kendi gibi olmak” gibi taleplere bırakıyor. Kişilerin daha bilinçlendiğini, teknolojiyi takip ettiklerini ve bununla birlikte daha doğal, cerrahi olmayan uygulamaları tercih ediyorlar. Doğal olmayı tercih etmeleri olumlu bir gelişmedir İnsanlar kendileri gibi olmak istiyorlar. Bazı ameliyatlardan artık tamamen uzak duruyorlar. Mesela yüz germe işlemi, Vakum LPG ve Velashape RF ile yapıyoruz. Ya da kaş kaldırma işleminde kaşı doğal çizgisinde tutan ameliyatsız ve cerrahi olmayan aynı ekipmanlarla çözümler üretiyoruz. Kişiler doğal olmayı tercih ediyor, zaten asıl yakışanda doğal olanıdır.

Uzmanlarımızın yaptığı işteki becerileri, buldukları yeni yöntemler ve teknolojinin estetiğin içine çok girmesinden dolayı, Organik Kırışıklık serumu ve benzeri uygulamaların yanı sıra kullanılan, düzeltici ürünlerle de kırışıklıkları açan teknolojileri değişiyor. Mesela çok ince kırışıklıklar bile ameliyatsız açılabiliyor. Gençleştirmede ya da yenilemede kullanılabiliyor. Burada trendi belirleyen, yeni teknolojiye sahip olup bunu müşterilerine aktarabilen merkezlerdir. Kişiler bilinçli geliyorsa yeni teknolojilerle uygulama isteyebilir. Ancak merkezinizde yeni teknolojiler mevcutsa gelen kişi bilgili olmasa bile oradaki uzman bunu kişiye önerebilir.

Yeni trendleri ve teknolojileri takip etme konusunda kişilere tek tavsiyemiz işin uzmanına ve ehline gitsinler, zaten doğallığı korumak için işini iyi yapan konusunun uzmanına giderlerse doğallığı da yakalarlar.

Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Bayanlar İçin

 Tüm Vücut Bayan
 Tüm Bacak Bayan
 Alt Bacak Bayan
 Üst Bacak Bayan
 Tüm Kol Bayan
 Yarım Kol Bayan
 Kol Altı Bayan
 Genital Bölge Bayan
 Bikini Bayan
 Göbek Bayan
 Sırt Bayan
 Göğüs Arası Bayan
 Göğüs Ucu Bayan
 Yüz Bayan
 Bıyık Bayan
 Çene Bayan

Erkekler İçin
 Sakal Üstü Erkek
 Kulak Erkek
 Boyun Erkek
 Ense Erkek
 Kaş Erkek
 Tüm Sakal Erkek
 Tüm Kol Erkek
 Yarım Kol Erkek
 Göğüs Erkek
 Sırt Erkek

Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

Bir Önceki Yazımız Olan CİLT KURULUĞU NEDEN OLUR? Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

02 Ekim 2015
447 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN