0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

TREND ARTIK DOĞALLIKTAN YANA

452 kez görüntülendi
TREND ARTIK DOĞALLIKTAN YANA

TREND ARTIK DOĞALLIKTAN YANA..

Beslenmede katkısız ve organik yiyeceklere dönüşle beraber Güzellikte de gençleşme, incelme gibi işlemlerde doğal görünüm ön plana çıkıyor.

Güzellik ve Estetik kavramının ülkemizde bilinir hale gelmesiyle daha genç ve güzel görünme isteği, bu alanda yeni yöntem ve teknolojilerinde gelişmesine ve alternatiflerin çoğalmasına katkıda bulunuyor. Eskiden istenen”abartı”lı istekler, artık yerini daha doğal ve “kendi gibi olmak” gibi taleplere bırakıyor. Kişilerin daha bilinçlendiğini, teknolojiyi takip ettiklerini ve bununla birlikte daha doğal, cerrahi olmayan uygulamaları tercih ediyorlar. Doğal olmayı tercih etmeleri olumlu bir gelişmedir İnsanlar kendileri gibi olmak istiyorlar. Bazı ameliyatlardan artık tamamen uzak duruyorlar. Mesela yüz germe işlemi, Vakum LPG ve Velashape RF ile yapıyoruz. Ya da kaş kaldırma işleminde kaşı doğal çizgisinde tutan ameliyatsız ve cerrahi olmayan aynı ekipmanlarla çözümler üretiyoruz. Kişiler doğal olmayı tercih ediyor, zaten asıl yakışanda doğal olanıdır.

Uzmanlarımızın yaptığı işteki becerileri, buldukları yeni yöntemler ve teknolojinin estetiğin içine çok girmesinden dolayı, Organik Kırışıklık serumu ve benzeri uygulamaların yanı sıra kullanılan, düzeltici ürünlerle de kırışıklıkları açan teknolojileri değişiyor. Mesela çok ince kırışıklıklar bile ameliyatsız açılabiliyor. Gençleştirmede ya da yenilemede kullanılabiliyor. Burada trendi belirleyen, yeni teknolojiye sahip olup bunu müşterilerine aktarabilen merkezlerdir. Kişiler bilinçli geliyorsa yeni teknolojilerle uygulama isteyebilir. Ancak merkezinizde yeni teknolojiler mevcutsa gelen kişi bilgili olmasa bile oradaki uzman bunu kişiye önerebilir.

Yeni trendleri ve teknolojileri takip etme konusunda kişilere tek tavsiyemiz işin uzmanına ve ehline gitsinler, zaten doğallığı korumak için işini iyi yapan konusunun uzmanına giderlerse doğallığı da yakalarlar.

Bir Önceki Yazımız Olan CİLT KURULUĞU NEDEN OLUR? Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?