0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Velashape

Velashape Nedir?

Velashape selülitin düzelmesini sağlayan ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendiren son derece gelişmiş bir teknoloji cihazıdır. Yağ dokularının görünümünü vakum teknolojisi ve doku manipülasyonu ile azaltır. Özellikle hamilelik sonrasında sıkılaşma ve toparlamada başarılı sonuçlar gösterir. Hemen hemen herkes için uygun olan bu yöntem diriliğini kaybetmiş ciltlerin kalitesini arttırmada yarımcı olur.

Velashape Nasıl Yapılır?

Velashape enerji kaynağına sahip bir vakum ile hedeflenen doku arttırılarak, kızılötesi ışınlar uygulama yapılan bölgeyi zarar vermeden ısıtır. Bi-polar radyofrekans enerjisi ile uygulama yapılan alana ısı eşit bir şekilde yayılır. Bu enerji ile ortaya çıkan ısı yağ hücrelerini ve selüliti azaltır. Vakum teknolojisine sahip olduğu için aynı zamanda ciltte bulunan kolajen hücreleri uyarılır.

Ankara Soğuk Lipoliz
BENZER TEDAVİLER
Ankara Soğuk Lipoliz
Cool Shaping Soğuk Lipoliz, bölgesel yağlanma şikayetlerinde çevre dokulara zarar vermeden bölgeye soğutma uygulayarak vücudun biçimlendirilmesini sağlayan tedavi yöntemidir.

Velashape Avantajları

Vücudunuzda rahatsız olduğunuz problemli alanların cerrrahi bir müdahale olmadan çözülmesi konusunda en etkili yöntemdir. Artık kendinize vakit ayırmanızın vakti geldi. Gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren velashape sizlere tekrarlanabilir bir işlem seçeneği sunar. Sizde sıkılaşmak ve selülit görünümünü azaltarak cildinizin kalitesini arttırabilirsiniz. Ayrıca sıcak bir masaj imkanı sunan velashape işlemi hem güvenli hem tamda sizin aradığınız bir tedavi.

Velashape Yaptıranların Yorumları

Velashape işlemi ağrılı mıdır?: Velashape işlemi sırasında verilen ısı rahatlatıcı etkiye sahiptir. Birçok hasta bu ısının gevşetici bir etkiye sahip olduğunu belirtmektedir. Velashape işleminde uygulama sırasında hasta herhangi bir ağrı ya da acı duymaz. Hasta bu işlemi konforlu bir şekilde geçirir. İşlem bittikten sonra vücutta geçici kızarıklıklar meydana gelebilir.

Velashape işlemi kalıcı mıdır?: Tedavi bitiminden sonra belirli aralıklarla yapılan velashape işlemi durumun kalıcı olmasını sağlar. Tabi doğru yaşam biçimi ve beslenme şeklide bu konuda önemlidir. Dolaysıyla kalıcı olması birazda sizin kendinize dikkat etmenizle alakalıdır.

Velashape Fiyatları

Velashape fiyatları kişiden kişiye, uygulanacak olan seans sayısına göre farklılıklar gösterir. Daha detaylı bilgiler için polikliniğimize başvurabilirsiniz ya da gelip muayene olup randevu alabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Velashape Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×