0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Gençleştiren Besinler
Gençleştiren Besinler

Gençleştiren Besinler

Bütün kadınların gençliklerini ve güzelliklerini korumak istediği malumunuz. Ancak günlük hayatın karmaşası, çocuk, işler, yapılması gerekenler nedeniyle genç kalmak için yapılması gereken spor gibi faaliyetlerin ve stresten uzak durma gibi önlemlerin gerçekleştirilmesinin de bir o kadar gerçek olduğu kesin. Ancak formda kalmak, canlı bir bedene sahip olmak için hiç değilse beslenmenize dikkat etmeniz kötü yaşam şartlarının yıpratıcı etkisinden bir miktar sakınmanızı sağlayacaktır. Ve hem vücudunuzun hem cildinizin gençleşmesine katkıda bulunacaktır.

PRP İle Cilt Gençleştirme
BENZER TEDAVİLER
PRP İle Cilt Gençleştirme
PRP İle Cilt Gençleştirme kandaki büyüme faktörlerine sahip trombositlerin hasarlı cilt dokusuna enjekte edilerek onarımın başlatıldığı cilt tedavi yöntemidir.

Genç Görünmek İçin Öneriler

Vücudumuzu gençleştiren besinlere kısa, kısa değinmeye çalışacağız ve bunlar arasında en dikkat çekenlerden birisi hepimizin zaten sık, sık tükettiği Domates olmaktadır. Domatesin içerisindeki maddelerin vücuda zarar veren diğer maddeleri ortadan kaldırdığı ve nötrleştirici bir etkisi olduğu beslenme uzmanlarınca ifade ediliyor. Özellikle çiğ olarak tüketilmesi önerilen Domatesin kanser türlerine karşı da mücadelede aktif rol oynaması onu değerli bir besin haline getiriyor.

Bunun yanında Lahana, özellikle de Kıvırcık Lahana içeriğindeki vitaminler sayesinde hem kalp ve damar hastalıklarına karşı etkin olurken hem de kadınlarda sık rastlanan kemik erimesine karşı da etkili bir gıda olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda yüksek tansiyondan dolayı şikayetleri olanların kesinlikle tüketmeleri gereken besinlerden olan Kıvırcık Lahanayı kesinlikle atlamamalısınız.

Ülkemizde Biber tüketiminin oldukça sevildiği bilindiği için Biberin de gençleştirici gıdalar arasında yer alması sizi sevindirecektir. Yeşil Biberde bulunan bol miktarda ki C vitamini, Kırmızı Biberde daha da fazla bulunmaktadır ve bu vitamin özellikle vücuttaki ve ciltteki kırışıklıklara karşı önemli bir görev almaktadır. Ayrıcı bağışıklık sisteminizi kuvvetlendiren Biber tüketimi kış hastalıklarına daha zor yakalanmanızı sağlayarak genel sağlık düzeyiniz üzerinde de iyi etkilerde bulunacaktır.

Bir diğer dikkatimizi çeken besin ise Böğürtlen. Ancak Türkiye’de pek popüler olmayan bu meyvenin tüketimi maalesef yeterli düzeyde değil. Çoğunlukla kan akışınızı düzenleyen ve damarlarda pıhtı oluşumuna engel olan Böğürtlenin tıkanıklık gibi sorunlara birebir olduğunu belirtmemiz gerek.

Bu besinlerin tüketiminin tek başına yeterli olmadığını, aynı zamanda hayvansal yağlı besinlerden uzak durmanız gerektiğini, kırmızı eti sınırlamanızı, balık tüketiminizi düzenli hale getirmenizi ve alkol ile sigara gibi vücudu yaşlandıran maddelerden kaçınmanızı da belirterek herkese sağlıklı ve genç günler diliyoruz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Cilt Gençleştirme Tedavileri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×