0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu Nedir?

Yanak dolgusu ameliyat korkusu olan ve daha hızlı bir çözüm arayanlar için tercih edilebilecek en iyi seçenektir. Dolgun yanaklar yüzün çekiciliğini ve yüzdeki canlılığı arttırır.

Yanak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Yanak dolgusu doğuştan yanaklarında çökme olan ya da zamanla hacim kaybına uğrayan kişilerde etkili bir operasyondur. Kişi muayene edilerek dolgu yapılacak bölge işaretlenir amaç doğal bir görünüm elde etmektir. Daha sonra yanaklar temizlenerek bölgeye uyuşturucu etkili krem sürülür. Mikro iğne yardımıyla dolgu enjeksiyonu yapılır ve çökük bölgeye hacim kazandırılır. İşlem sonrası hafif geçici kızarıklık oluşması normaldir. Şişlik ve ödem olması durumunda ki çok nadir görülür, buz kompresi önerilir. Kişi işlemden sonra evine ve yaşantısına rahatlıkla dönebilir.

Çene Dolgusu
BENZER TEDAVİLER
Çene Dolgusu
Çene Dolgusu çene konturunun dolgu enjeksiyonuyla yeniden şekillendirilmesi ve yüz formunun yeniden düzenlenmesi amacıyla uygulanan medikal estetik uygulamadır.

Yanak Dolgusu Avantajları

Yanak dolgusu hem daha genç bir cilt hem de daha dolgun ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak için seçilebilecek en doğru estetik işlemdir. Doğal ve vücutta da bulunan ama zamanla azalan hyaluronik asidin mikro iğne yardımıyla enjekte edilmesi ameliyat gibi büyük ve uzun bir süreçten kurtulmanın en doğru yoludur. Yanak dolgusunu tercih ederek kişi amacına en kısa sürede ve en çabuk iyileşme ile kavuşmuş olur. Bu tercih kişiye zaman kazandırarak aynı zamanda istediği muhteşem görünüme bir anda kavuşmayı vadediyor.

Yanak Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Yanak Dolgusu Kalıcı mıdır?: Yanak dolgusu çevresel etkilere kişinin alkol sigara kullanımına ve beslenme gibi çeşitli faktörlerine bağlı olarak kalıcılık süresine de etki eder. Kalıcılık ömrünü uzatmak için işlemin tekrarı gerekebilir.

Yanak Dolgusu Ağrılı mıdır?: Yanak dolgusu ağrı duyulmadan mikro iğnelerle uyuşturulmuş bölgeye yapılan dolgu enjeksiyonudur. Bu yüzden işlem esnasında ağrı duyulmaz ve kişi konforlu şekilde işlemin bitimini bekler.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Yanak dolgusu fiyatları kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber en doğru bilginin muayene sonrası verilebileceğini belirtmek isteriz. Ayrıca bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve işlemin uygulanacağı polikliniğimizi de yakından görme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Yanak Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×